Stara Ujeżdżalnia

W Jarosławiu powstało Centrum Rekreacyjno-Handlowe, które ma za zadanie przyciągnąć swoją tożsamością zarówno konsumentów, jak i najemców, których łączą wspólne wartości.

Nowe otwarcie

tego niezwykłego miejsca, łączącego w sobie różnorodną i bogatą ofertę handlową oraz gastronomiczną z pewnością jest wielkim wydarzeniem dla mieszkańców miasta i okolic. Decyzja o budowie w miejscowości Jarosław na podkarpaciu nie była przypadkowa. Jarosław, w czasie swojego rozkwitu, był miastem kupców i jarmarków z uwagi na swoje położenie na skrzyżowaniu szlaków handlowych ze Śląska na Ruś i z Gdańska na Węgry. Stara Ujeżdżalnia stanowi pomost między lokalną historią i jej wartościami, a współczesnym kierunkiem rozwoju centrów handlowych.

Projekt galerii handlowej

w Jarosławiu o nazwie Stara Ujeżdżalnia jest oparty na kanwie historii miejsca. To niesamowite jak elementy projektu wraz z ich układem, dodatki wnętrzarskie, tkaniny oraz naturalne materiały, sprawiają, że już na etapie projektu i budowy można poczuć klimat ciepła ,stylu ,jakości i pleneru. Stara Ujeżdżalnia jest przestrzenią, która będzie nowym doświadczeniem dla lokalnej społeczności. Stanie się miejscem spędzania wolnego czasu, odpoczynku, spotkań towarzyskich i biznesowych. Liczymy na to, że wnętrze Starej Ujeżdżalni sprzyjać będzie pamięci wyjątkowej historii miejsca, a przy jednoczesnym połączeniu stylów nowoczesności i tradycji zachęci odwiedzających do jej bliższego poznania.

Stara Ujeżdżalnia

to także odpowiedź na kierunek rozwoju centrów handlowych. Jej wyjątkowa oferta, na którą składać się będą unikalni Najemcy z ich absolutnie kompleksową i komplementarną oferta handlową, jak i wnętrze z nutą historii, przemawiają za sukcesem tego projektu. Warty odnotowania jest fakt, iż pod względem wielkości powierzchni najmu ok 26 tysięcy m2 , będzie to drugi pod względem wielkości otwarty obiekt dla klientów w Polsce 2019 roku. Galeria Stara Ujeżdżalnia w Jarosławiu – to nie tylko nowe miejsce zakupu produktów, ale przede wszystkim jakże ważne w dzisiejszych czasach powstanie nowych miejsc pracy w ilości ok. 600. Nazwa Stara Ujeżdżalnia przypomina o historii miejsca. Kiedyś na działce, na której powstaje galeria, znajdowała się ujeżdżalnia dla koni. Stała się ona motywem przewodnim przy projektowaniu stref wspólnych we wnętrzu galerii. Galeria usytuowana jest w ścisłym centrum Jarosławia, zaledwie 300 metrów od urokliwego Rynku. Będzie doskonałym miejscem spotkań, relaksu i spędzania wolnego czasu dla całych rodzin, przyjaciół czy znajomych. Stara Ujeżdżalnia będzie aktywnie uczestniczyć w życiu kulturalnym i rozrywkowym